Team

Zuid-Holland

Delen over je leven en business in de veilige setting van een lokaal team van regio Rotterdam

Rotterdam

Contactpersoon
Wilfred Veldstra
E veldstra@lamsma-veldstra.nl

Locatie
Westzeedijk 140, Rotterdam

Bijeenkomsten
Elke eerste dinsdag van de maand

Hardinxveld Giessendam

Contactpersoon
Jan Pieter Teeuw
E janpieterteeuw@hetnet.nl

Delft (in oprichting)

Contactpersoon
Willem van der Voet
E vandervoet@advocatendelft.nl
T 015 215 2929

Den Haag / Haaglanden

Contactpersoon
Daniël Ros
E daniel@artisanwines.nl

T 06-22792907

Erik Schimmel

T 06-26540933

Locatie

Hervormde Kerk Wateringen, Plein 9, 2291 CA Wateringen

Bijeenkomsten

Elke 2e woensdag van de maand.
Start 18:30 uur inclusief maaltijd.

 

Benthuizen
Contactpersoon
Peet de Bruin
E pcwdebruin@casema.nl
Dordrecht
Contactpersoon
Wilfred Veldstra
E veldstra@lamsma-veldstra.nl
Papendrecht / Drechtsteden

Contactpersoon
Wouter Timmer
E wouter@officious.nl
T 06-21 528 465

Marius Timmer
E marius@embrave.co

Charles Hofman
E charles@hofmanconsulting.nl
T 06-53529971

Locatie
Officious, Schooldwarsstraat 48, 3351 AT Papendrecht

Bijeenkomsten
1x per 3 weken op donderdagavond van 19.30-21.30 uur

Hoeksche Waard

Contactpersoon
Andre Minderman
E a.minderman@securityadviesgroep.nl
T 06-12 78 95 11

Dirk Goudswaard
E dirkgoudswaard@xs4all.nl
T 06-53 89 30 76

Locatie
Wisselend

Bijeenkomsten
Binnenkort volgt een update

Hazerswoude-Dorp
Contactpersoon
Ron Nieuwhof
E ron@s-en-r.nl
Boskoop
Contactpersoon
Dick de Bruijn
E dickdebruijn@gmx.com
Moerkapelle 1

Contactpersoon
Piet van Ommeren
E info@pvanommeren.nl
T 06 22 78 06 62

Locatie
Bredeweg 30 te Moerkapelle

Bijeenkomsten
Iedere woensdag van 7:00 tot 8:00 uur

Moerkapelle 3

Contactpersoon
Aarnout Lindhout
E aarnout.lindhout@hetnet.nl

Moerkapelle 5

Contactpersoon
Arno Heijboer
E heijboer@hbt.solutions

Moerkapelle 7

Contactpersoon
Jan Oudijk
E janoudijk@hotmail.com
T 06-10524663

Locatie
Julianastraat 94 in, 2751 GA Moerkapelle

Bijeenkomsten
Elke woensdagavond om 20.00 uur

Moerkapelle 10

Contactpersoon
Frederik Lips
E frederik_lips@hotmail.com
T 06-30574427

Waddinxveen/Nieuwerkerk aan den IJssel

Contactpersoon
Rien van Beuzekom
E rienvanbeuzekom@solconmail.nl
0180-314258

Locatie
Rien van Beuzekom, Kerklaan 71, 2912 CJ Nieuwerkerk aan den IJssel

Bijeenkomsten
1x in de 2 weken op zaterdagochtend van 7:30-8:30 uur

Waddinxveen

Contactpersoon
Arthur de Pater
E woningw@gmail.com
T 06 1153 5001

Locatie
Plasweg 37a te Waddinxveen

Bijeenkomsten
Elke woensdag van 07.00 t/m 08.00 uur, behalve in schoolvakanties

Wilfred Veldstra

Teamleider Rotterdam

Welkom bij CBMC

Wij staan voor je klaar!

Contact met 1000+ christelijke ondernemers

Toegang tot een lokaal team bij jou in de buurt

Toegang tot regionale en landelijke events

Vier keer per jaar het magazine Business Contact in de bus

Task Force en gebedspastoraat

Iedere week een eMeal met onderwijs en bemoediging

Deelname aan de workshop Gods stem verstaan in de business

Deelname Alpha Business

Korting op Businesstraining

Gratis boek bij aanvang van je lidmaatschap