Team

Utrecht

Delen over je leven en business in de veilige setting van een lokaal team van regio Utrecht

Amersfoort

Contactpersonen
Kees Lugten
E mclugten@xs4all.nl

Locatie
Wisselend

Bijeenkomsten
Elke twee weken op maandagochtend om 07.00 uur 

Breukelen

Contactpersoon
Martin Noordzij
E Martinus.noordzij@ing.com

Locatie
De Bovenkamer
Poeldijk 9, Breukelen

Bijeenkomsten
Tweewekelijks op woensdagmorgen 7:00 uur

Houten

Contactpersoon
Joost de Waal

E mail4joost@gmail.com
T 06 19 08 69 68

Locatie
Tournooicamp 31, Houten

Bijeenkomsten
1x per twee weken

Houten team 2

Contactpersonen
Jonathan Fokker
E jonathan.fokker@omzetcoach.nl
T 06 4213 0946

Jan Tuls
E info@tuls.nl
T 06 5468 2466

Bijeenkomsten
1x per 3 weken lunch en 1x per maand een borrel

Locatie
Krb.communicatie, Papiermolen 30, 3994 DK Houten

Leerdam

Contactpersoon
Mark de Jong
E map.dejong@malse.nu
T 06 11232858

Locatie
Roulerend bij de leden

Bijeenkomsten
Elke 3e donderdag van de maand om 7.00 uur 

Soest

Contactpersoon
Kees Lugten
E mclugten@xs4all.nl

Locatie
Wilhelminakerk Soest

Bijeenkomsten
1x per maand

Veenendaal team 1

 Contactpersoon
Carel Doornenbal

E cdoornenbal@empas.nl 
T 06 230 093 19

Bijeenkomsten
1x per 2 weken op dinsdag van 19.30-21.00 uur
(incl koffie en thee tijd)

Locatie
Empas, Kruisboog 43 Veenendaal

Veenendaal team 2

Contactpersoon
Jos Kramer
E jos.kramer@oamkb.nl
T 06 158 74 308

Bijeenkomsten
1x per 2 weken vrijdagochtend van 07.00-08.30
(inclusief ontbijt

Locatie
Wageningselaan 50, 3903 LA Veenendaal

Woerden

Contactpersonen
Gunnar Matse
E matse@ziggo.nl
T 06-51450372

Bijeenkomsten
Wekelijks elke donderdag om 07:15

Locatie
DiversPack BV, Glazenmakersweg 8, 3449JK Woerden

Jonathan Fokker

Provincie Utrecht

 

Welkom bij CBMC

Wij staan voor je klaar!

Contact met 1000+ christelijke ondernemers

Toegang tot een lokaal team bij jou in de buurt

Toegang tot regionale en landelijke events

Vier keer per jaar het magazine Business Contact in de bus

Task Force en gebedspastoraat

Iedere week een eMeal met onderwijs en bemoediging

Deelname aan de workshop Gods stem verstaan in de business

Deelname Alpha Business

Korting op Businesstraining

Gratis boek bij aanvang van je lidmaatschap