Team

Gelderland

Delen over je leven en business in de veilige setting van een lokaal team van regio Gelderland

Arnhem
Contactpersoon
Jan Sterk
jsterk@buntgroep.nl 06 262 12 821

Bijeenkomsten
2-wekelijks op vrijdagmorgen 07.00 – 08.30

Locatie
Lensen Hoveniers, Sandersweg 4, 6862BX Oosterbeek

Lunteren

Contactpersoon
Maas de Bruin

maasdebruin@solcon.nl 
06 46 13 90 28

Bijeenkomsten
1x per 2 weken op woensdagavond

Harderwijk/Ermelo

Contactpersoon
Klaas Roos
k.roos@brinkmetaal.nl 06 38 69 84 87

Bijeenkomsten
1x per maand op donderdagochtend van 8:00-9:00
1x per maand op donderdagavond van 17:30 tot 19:45

Kesteren

Contactpersoon
Henk de Haan
E henk@dehaanbouwadvies.nl

Locatie
Champi’mer, Meezendreef 5
4041 AC Kesteren

Bijeenkomsten
Wekelijks op vrijdagochtend 07:00-08:00 uur

Kootwijkerbroek
Contactpersoon
Wout Davelaar
w.davelaar@davelaaroliehandel.nl
Nunspeet

Contactpersoon
Pieter Verdouw
E pieter@verdouwwonen.nl
T 06 53 18 16 48

Locatie
Brinkersweg 23 Nunspeet

Bijeenkomsten
2e 3e 4e en evt 5e woensdag elke maand 7.30-8.45 uur

Putten

Contactpersoon
Jan van den Hazel
directie@entree-college.nl

Locatie
Postweg 13, Putten

Bijeenkomsten
1x per 14 dagen op dinsdag 7.30-8.30u

Scherpenzeel

Gijsbert van Sijpveld
E gg.vansijpveld@hetnet.nl
T 033 277 44 93

Terschuur

Contactpersoon
Gert van Putten
E gvanputten@zonneeifarm.nl

 

Voorthuizen

Contactpersoon
Ton Veldhuizen
E. ton@ilomarjo.nl 
T. 06-22 95 52 27

Bijeenkomsten
2-wekelijks op woensdagochtend

Locatie
Wisselend in Voorthuizen en omgeving

Wekerom

Contactpersoon
Jan van de Haar
E jandicky@solcon.nl

Regioleiders


Klaas Roos

Regioleider Noord-West Veluwe
T. 06 38 69 84 87
E. k.roos@brinkmetaal.nl

Roel Slaa
Regioleider Gelderland Midden
E. roel@vanmanenbadkamers.nl

Welkom bij CBMC

Wij staan voor je klaar!

Contact met 1000+ christelijke ondernemers

Toegang tot een lokaal team bij jou in de buurt

Toegang tot regionale en landelijke events

Vier keer per jaar het magazine Business Contact in de bus

Task Force en gebedspastoraat

Iedere week een eMeal met onderwijs en bemoediging

Deelname aan de workshop Gods stem verstaan in de business

Deelname Alpha Business

Korting op Businesstraining

Gratis boek bij aanvang van je lidmaatschap

BIJ CBMC AANGESLOTEN

Bedrijven