Team

Fryslân

Friesland is een actieve CBMC-regio met veel lokale teams. Van harte welkom om kennis te maken!

FRIESLAND RTT 1

Contactpersoon
Andries Miedema
andries.miedema@miedemahi.nl 0653328194

Bijeenkomsten
1x per maand

FRIESLAND RTT 2

Contactpersonen
Doeke Hellema
dhellema@helwa.nl
Thomas de Jong
thomas.dejong@oamkb.nl

FRIESLAND RTT 3

-Contactpersonen
Siebe Swart
s.swart@planet.nl 06-53 67 70 36
Eelco Brouwer
eelco@bbbv.nl 06-54 25 82 42

Bijeenkomsten
1x per maand

FRIESLAND RTT 4
Contactpersonen
Marco en Marian Zwaag
marco@regiobewind.nl
Bijeenkomsten
1x per maand
FRIESLAND RTT 5

Contactpersonen
Timo ter Voort
t.tervoort@livingfoods.nl 0613317254
Tjerk Nagel
tjerk@konaxx.nl 0654976885

Bijeenkomsten
1x per maand

FRIESLAND RTT 6

Contactpersonen

Wybren Scheepsma
wybren@scheepsma.com 06-51 56 90 32

Liewe van der Wal
Lieuwe-vanderwalhout@outlook.com 06-53 22 19 91

Bijeenkomsten
1x per maand

Franeker / Workum

Contactpersoon
Ruth de Jong
pwrdejong@hotmail.nl

Marcel Talma
marcel@moaitandzorg.nl

Bijeenkomsten
1x in de veertien dagen

Leeuwarden
Contactpersonen
Stefan v/d Berg
stefan@unikwijnhuis.nl 0648492807
Bijeenkomsten
1x per maand

Regioleiders

Teams Fryslân

Rienk Brouwer
E: rienk@bbbv.nl

Andries Miedema
E andries.miedema@miedemahi.nl

Tjerk Nagel
E info@konaxx.nl

Natanaël Zijlstra
E n.zijlstra@live.nl

Welkom bij CBMC

Wij staan voor je klaar!

Contact met 1000+ christelijke ondernemers

Toegang tot een lokaal team bij jou in de buurt

Toegang tot regionale en landelijke events

Vier keer per jaar het magazine Business Contact in de bus

Task Force en gebedspastoraat

Iedere week een eMeal met onderwijs en bemoediging

Deelname aan de workshop Gods stem verstaan in de business

Deelname Alpha Business

Korting op Businesstraining

Gratis boek bij aanvang van je lidmaatschap